“short” message in display on Bluetti eb70

@Yuriy77 Спасибі за розгорнуту відповідь, я уже написав на sales-eu. Зараз свята тому швидкої відповіді не сподіваюсь але маю надію ситуація вирішиться позитивно

Впевнений, що все буде добре

1 Like

Доброго дня, підскажіть в який сервіс звернулись і які результати ремонту і ціна?

Напишіть на sale-eu@bluettipower.com. Як я відправляв, я писав вище.

Мою станцію вже замінили на нову і зараз вона на шляху в Україну

Аналогічна проблема, пристрій вмер на другий день. Дуже розчарований. Написав на підтримку в Maxoak-Eu, чекаю відповіді

1 Like

Дякую вам за інфу…таж проблема…пристрій новий до Вас вже дійшов? Все добре пройшло?

Так, свою нову станцію я вже отримав. Це було 7 січня. Дійшла без проблем. Поки працює добре.

1 Like

Some updates regarding my EB70. I’ve mailed to the support service and described that it’s broken down and that I’m gonna try to repair it by myself. After that they sent me new mainboard for replacement to EU address. So, don’t hesitate to contact with support team ) Good luck.

2 Likes

I’ve been writing all week - not a single reply

2 Likes

How are you getting on with the problem? Guys, I have the same issue.

I described my issue on Bluetti forum link.

Привіт. Мав таку ж проблему місяць тому, всього після кількох користувань.
Після переписки з підтримкою відправив юніт назад і отримав заміну сьогодні (з доставкою допомогали родичі та знайомі)
Сподіваюсь не доведеться знову замінювати.

Hi, I had exactly the same issue only after several usages a month ago.
I’ve managed to get a replacement today, hope it won’t fail too

Привіт. А Ви як відправляли назад? Мені зараз НП кажуть що я матиму сплатити митний платіж якийсь. Хотів відправити другу, щоб він вже там переслав

Привіт. Можете розказати як пересилали, бо НП мені зараз про митні платежі розповідає, що по моїм розрахункам десь 200 євро. Сюр якийсь

Знайомий віз до Польщі, а звідти вже поштою до складу

1 Like

Я так розумію поштою ніяк. Тільки хтось має везти у машині і мати при цьому чек?

Добрий день. Як я вже писав вище, моя станція була придбана в Європі у офіційному магазині, скоріш за все в Чехії. Після поломки станції, людина, яка мені її продала в Україні, знайшла перевізника з Чернівців, який відвіз станцію до Чехії. Моє завдання було лише відправити станцію Новою Поштою до Чернівців на вказаного мені отримувача. Я ще вказав особу, яка в Чехії зустріне мою посилку (її дані мені теж надав мій продавець станції). Зворотня доставка відбувалась таким самим чином: з Чехії до України віз той самий перевізник, він же і відправив мені з Чернівців мою відремонтовану станцію через Нову Пошту. Ніякі митні платежі я не платив. Мої витрати склали лише оплату доставки НП до Чернівців (за її тарифами), та офіційна плата перевізнику за доставку до Чехії (щось в межах 40 євро). От і все. Зворотню доставку (приблизно за такими ж тарифами) оплатив продавець, оскільки ця поломка була гарантійним випадком, і все це ми з ним обговорили при купівлі станції. Ну от якось так. Бажаю всім успіхів і СЛАВА УКРАЇНІ !!!

Я так розумію ви з України. Якщо вам проблематично переправлять станцію до офіційного представника в Європу, пошукайте на OLX майстрів, що ремонтують ці станції в Україні, я такі оголошення зустрічав.

1 Like

Дякую за розгорнуту відповідь. Я просто думав може можете порадити саме цього перевізника, може залишились контакти. Чи той власник підкаже

Я користувався цим перевізником:
https://mpost.com.ua/

1 Like

Дуже дякую, це мені сильно допоможе